KONST / Litografier / Färglitografi 14676276
nr 1467 6276
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 98/300, café exteriör. Färglitografi, bildmått: 68x50cm, yttermått inklusive ram: 85x66cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:03:33
10/5 16:58:20
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm